Teenused

Pakume ka erinevaid lisateenuseid - aroomteraapia s.h.massaaz, käsitööna Eestis valmistatud looduslikku kosmeetikat sarjast Ingli Pai ja hingehoidu ehk kristlikku nõustamist. Samuti on võimalik tellida kohaliku kogukonna toodangut (käsitööleiba,kitsepiimajuustu, veiseliha).

Kitsepiimaseep - täiuslik kingitus Sinu nahale

KitsepiimaseepKäsitööna valminud Lootuse Spa looduspuhtad seebid on valmistatud värskest kitsepiimast ja looduslikest baasainetest ega sisalda sünteetilisi lõhna - ja värvaineid.

Seebid on külmprotsess meetodil valminud perenaise õnnistavate käte all. Lisaks baaskoostisele on vaid vähesel määral lisatud mõningaid looduslikke lisandeid ja puhtaid eeterlikke õlisid. Baaskoostises kasutame kõrgkvaliteetseid rasvõlisid - kookosrasv, palmirasv, esimese külmpressi oliiviõli ja avokaadoõli. Looduslikeks lisanditeks on roosa savi, astelpajuõli või Haapsalu meremuda.

Kuna oleme rõhku pannud just nimelt kitsepiimale, mida seep ka ohtralt sisaldab (25%), ei ole me seebi koostist väga keeruliseks ja segaseks miksinud. Eesmärk ei ole müüa lõhna ega värvi, vaid pakkuda toodet, mis oleks mahe nii nahale kui ninale.
Ligi 70% toorainest on kontrollitud ökoloogilisest põllumajandusest, sealhulgas ka Eesti mahe kitsepiim. Kitsepiim on väga rikas - üle 50 organismile vajalikke toitaineid ja mineraale, mis toidavad ja äratavad naha uuele elule ning oma koostiselt on väga lähedane inimese rinnapiimale. Kõik see hea on täielikult säilinud värskes piimas, mis annab seebile erilise väärtuse.

Seep sobib imehästi kogu perele - nii väikestele kui suurtele ja kaalub 80 gr ± 5 gr.

Hea on teada, et mida kauem seep saab ära kuivada kasutuskordade vahel - ei jää vette ligunema, seda kauem ta kestab.

Seepidele on väljastatud nõuetekohased tooteohutuse hinnangud vastavalt alates 11.07.2013.a. kehtima hakanud EL kosmeetikaregulatsioonile. Samuti on meie kitsepiimaseebid tunnustatud Eesti Aroomteraapia Ühingu poolt. 

Aroomteraapia - lõhnav puudutus Sinu ihule, hingele ja vaimule

AroomiteraapiaAroomteraapia on üks loodusravi viisidest, kus kasutatakse aromaatsete taimede õlisid ehk eeterlikke õlisid ja vastavat massaažitehnikat füüsilise keha ja psüühika ravimiseks.

Aroomimassaažiga ravitakse edukalt füüsilisi vaevusi ja psühhosomaatilisi häireid (sh.ärevushäired, seesmised pinged), samuti parandab massaaž vereringet, lümfi äravoolu (eemaldab jääkaineid organismist), mõjub hästi seedimisele, hea unetuse korral. Aroomimassaaž koos rahustava muusika ja õlidega toimib läbi naha pinna ja aitab keha ja meelt nii lõdvestada, et inimese psühhofüüsiline mehhanism alustab mõningate vaevuste puhul lausa ise ravimist. Erinevalt sünteetilistest ravimitest ei tekita looduslikud taimsed ravimid, siinjuures eeterlikud õlid kõrvaltoimeid.

Tänapäeval on aroomimassaaž üks suurepärasemaid võimalusi stressi ebasoovitavate mõjude leevendamiseks ning sügavalt lõõgastav protseduur, et oma tasakaalu ja psüühilist tervist taastada.

Aroomimassaaži teeb perenaine ise, kes on saanud vastava erihariduse ja omab aroomterapeudi kutsetunnistust, mis hõlmab ka tervishoiualast nõustamist. Kogemusepagasit on sel alal ligi 10 aastat.

Hingehoid - hoolitsus Sinu hingele

HingehoidPakume soovi korral ka hingehoidu. Hingehoid sisaldab kristlikku maailmavaadet ja kristlikku/holistlikku inimkäsitlust. Kristliku inimkäsitluse järgi on inimene jagamatu tervik - vaim, hing ja ihu, kes on Jumala loodud ja Jumala - näoline. Hingehoius keskendutakse inimese kui terviku ülesehitamisele aidates kaasa kogu tema olemust haaravas taastuprotsessis. Ehk lihtsamalt öeldes on see kannatavale inimesele toeks olemine tema enda vajadustest ja veendumustest lähtuvalt. Hingehoidlikus suhtes on kolm osapoolt: abi vajav inimene, hingehoidja ja Jumal. 

Piibel õpetab meile, et miski siin maailmas pole tekkinud juhuslikult. Jumal on inimese Looja ja Tema teab, kuidas inimese kildudeks purunenud elu uuesti taastada.

Pererahvana oleme ise tunnistajad ja usume, et kõige suuremad imed maailmas on juhtunud just siis, kui inimene on andnud Jumalale võimaluse sekkuda oma ellu. 

Meil on usk sellesse, et Jumal hoolib igast inimesest, tahab aidata ja anda lootust - nii on sündinudki Lootuse Spa.

Meie sooviks on kristlikest väärtustest juhindudes uuendada ja taastada inimese vaimset ja füüsilist tervist ja seeläbi elukeskkonda õnnelikumaks ja elutervemaks muuta.

Pühakiri ütleb: "Sest Mina, Jumal tunnen mõtteid, mis Ma teie pärast mõlgutan, need on rahu, aga mitte õnnetuse mõtted, et anda teile tulevikku ja lootust!" (Jeremija 29:11).

Teoreetilised teadmised ja praktilised kogemused hingehoius on tulnud Usuteaduste Instituudis õppides ning ligimesi eestpalvetes teenides.