Teenused

Meil on hea meel Teile pakkuda hingehoidu ning käsitööna valmistatud kitsepiimaseepe.

Hingehoid - hoolitsus Sinu hingele

HingehoidHingehoid sisaldab kristlikku maailmavaadet ja kristlikku/holistlikku inimkäsitlust. Kristliku inimkäsitluse järgi on inimene jagamatu tervik - vaim, hing ja ihu, kes on Jumala loodud ja Jumala - näoline. Hingehoius keskendutakse inimese kui terviku ülesehitamisele aidates kaasa kogu tema olemust haaravas taastuprotsessis. Ehk lihtsamalt öeldes on see kannatavale inimesele toeks olemine tema enda vajadustest ja veendumustest lähtuvalt. Hingehoidlikus suhtes on kolm osapoolt: abi vajav inimene, hingehoidja ja Jumal. 

Piibel õpetab meile, et miski siin maailmas ei ole tekkinud juhuslikult. Jumal on inimese Looja ja Tema teab, kuidas inimese kildudeks purunenud elu uuesti taastada.

Pererahvana oleme ise tunnistajad ja usume, et kõige suuremad imed maailmas on juhtunud just siis, kui inimene on andnud Jumalale võimaluse sekkuda oma ellu. Meil on usk sellesse, et Jumal hoolib igast inimesest, tahab aidata ja anda lootust - nii on sündinudki Lootuse Spa.

Meie sooviks on kristlikest väärtustest juhindudes uuendada ja taastada inimese vaimset ja füüsilist tervist ja seeläbi elukeskkonda õnnelikumaks ja elutervemaks muuta.

Pühakiri ütleb: "Sest Mina, Jumal tunnen mõtteid, mis Ma teie pärast mõlgutan, need on rahu, aga mitte õnnetuse mõtted, et anda teile tulevikku ja lootust!" (Jeremija 29:11).

Teoreetilised teadmised ja praktilised kogemused hingehoius on tulnud Usuteaduste Instituudis õppides ning ligimesi eestpalvetes teenides.

 

Kitsepiimaseep - täiuslik kingitus Sinu nahale

KitsepiimaseepLootuse Spa kitsepiimaseebid valmivad meil oma kätetööna kohaliku kogukonna mahedast kitsepiimast ja looduslikest baasainetest ega sisalda sünteetilisi lõhna - ja värvaineid. Vaid vähesel määral on lisatud mõningaid looduslikke lisandeid ja puhtaid eeterlikke õlisid. Baaskoostises kasutame kõrgkvaliteetseid rasvõlisid - kookosrasv, palmirasv, esimese külmpressi oliiviõli ja avokaadoõli. Looduslikeks lisanditeks on roosa savi või astelpajuõli.

Kuna oleme rõhku pannud just nimelt kitsepiimale, mida seep ka ohtralt sisaldab (25%), ei ole me seebi koostist väga keeruliseks ja segaseks miksinud. 
Kitsepiim on väga rikas - üle 50 organismile vajalikke toitaineid ja mineraale, mis toidavad ja äratavad naha uuele elule. Kõik see hea on täielikult säilinud värskes piimas, mis annab seebile erilise väärtuse. 

Seep sobib imehästi kogu perele - nii väikestele kui suurtele ja kaalub 80 gr ± 5 gr. Hea on teada, et mida kauem seep saab ära kuivada kasutuskordade vahel - ei jää vette ligunema, seda kauem ta kestab.

Seepidele on väljastatud nõuetekohased tooteohutuse hinnangud.